dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Obiekty przyrodnicze

Pomniki Przyrody

Pomniki Przyrody

W Polsce znajduje się ok. 33 tys. pomników przyrody, z czego najwięcej jest pojedynczych drzew i grup drzew. Kilka z nich znajduje się na terenie działania „Razem dla Radomki”.

Zalew w Toporni

Zalew wodny na rzece Radomce, otoczony lasami jest jednym z bardziej ciekawych miejsc rekreacji. Ośrodki wypoczynkowe, gastronomia na każdą kieszeń, bliskość szlaków rowerowych i pieszych to gwarancja aktywnego i udanego wypoczynku.

Puszcza u źródeł Radomki

Puszcza u źródeł Radomki

Lasy Przysuskie zwane również Puszczą Rozwadowską stanowią duży kompleks leśny w obrębie Garbu Gielniowskiego. W drzewostanie obok sosen występują dorodne jodły, dęby, buki i graby, których wiek dochodzi do 140 lat.

Morze Domaniowskie

Morze Domaniowskie

Malowniczo położony zalew w Domaniowie - to największy zbiornik wodny w regionie radomskim o powierzchni blisko 500ha. Zbiornik określony mianem "Domaniowskiego Morza" stanowi atrakcję dla fanów żeglarstwa, kajakarstwa czy wędkarstwa.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262022

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska