dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Na ludowo i z tradycją w Gminie Wieniawa.

Rozpoczynają się kolejne inicjatywy na które LGD Razem dla Radomki przekazało dofinansowania w ramach konkursu wniosków dla projektów grantowych w 2021 roku w ramach środków unijnych dla Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Polecamy Państwu projekt "Na ludowo i z tradycją w Gminie Wieniawa", który realizowany będzie na terenie świetlic wiejskich z gm. Wieniawa. Pierwsze spotkania - opowieści o dawnych obrzędach, czy warsztaty kiszenia kapusty odbędą się 14 i 21 października w Koryciskach.

Na wydarzenia zapraszają organizatorzy Gminne Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie oraz Stowarzyszenie Oświatowe Wieniawa.

Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania przekazanego w ramach projektu grantowego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” pn. „Wsparcie Inicjatyw Lokalnych”. Dofinansowanie na działanie realizowane jest w ramach konkursu LGD „Razem dla Radomki” dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280977

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska