24 września 2022 w Jedlińsku odbyło się wydarzenie o nazwie Bitwa Regionów, podczas którego Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprezentowało stoisko wystawiennicze promujące lokalne produkty i ich wytwórców. Na stoisku, na które zaprosiliśmy Koło Gospodyń Wiejskich „Stokrotki”, oraz Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna prezentowaliśmy produkty tradycyjne, oraz produkty lokalne Szlaku Kulinarnego Doliny Radomki i regionalne należące do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.

bitwa regionow 1

 Były to m.in. chleby i wypieki z Piekarni WACYN, jabłka i soki z Gospodarstwa Sadowniczego MB Monika Bankiewicz z Komorowa, Paprykę Przytycką, dżem z papryki z Camelot Catering Elżbiety Bień z Cerekwi, miody z Pasieki pod gruszami A. i St. Komorowskich z Czarnego Ługu, oraz wędliny wyrobu Łukasza Michalskiego z Janiszewa.

Bitwa regionów s

 Było smacznie, pogodnie i wesoło. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. danie publiczne pn. „Upowszechnienie produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”.

Zobacz galerię z wydarzenia