dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Nowy Biuletyn LGD „Razem dla Radomki” poświęcony projektom grantowym dofinansowanym w 2021 roku

Polecamy najnowszy numer Biuletynu Informacyjnego LGD „Razem dla Radomki” w którym prezentujemy informacje o 14 inicjatywach sfinansowanych w ramach naszego projektu grantowego pn. „Start-upy na Inicjatywy Lokalne”, na których realizację przeznaczyliśmy blisko 90 000,00 zł w ramach funduszy unijnych dla Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Wybrane działania realizowane były w okresie miesięcy kwiecień – wrzesień 2021 roku. Wskazane przez Wnioskodawców operacje mogły liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 000 zł do 8 000 zł.

Dzięki nim powstały 2 miejsca infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej, zorganizowano 14 wydarzeń, przeszkolono ponad 260 osób w cyklu 27 różnych szkoleń i warsztatów, opracowano 1 publikację, doposażono koła gospodyń wiejskich. Podsumowując, możemy stwierdzić że te wybrane projekty przyczyniły się nie tylko do aktywizacji i rozwoju społeczności lokalnych, pobudzając do aktywnego i twórczego działania mieszkańców 6 gmin, w których przeprowadzone były zaplanowane działania. Serdecznie gratulujemy Beneficjentom przemyślanych inicjatyw i życzymy dalszej twórczej pracy, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z informacjami o projektach grantowych.

Projekty realizowane były przez: Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna, Stowarzyszenie Wrzosowisko, Agnieszka Czyżykowska, Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, Centrum Kultury i Biblioteka w Przytyku, Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Wolanowie, Małe Zakrzewiaki, Przedszkole Niepubliczne "Hania", Przedszkole Samorządowe w Zakrzewie, KGW ,, Babki.pl ' w Chruślicach, Gminna Biblioteka Publiczna w Zakrzewie, Stowarzyszenie Oświatowe Wieniawa oraz Towarzystwo Kulturalne im. Oskara Kolberga w Przysusze, Koło Gospodyń Wiejskich „Z Wichrowego Wzgórza” w Jakubowie.

Biuletyn dostępny jest pod adresem: http://ebook.wdolinieradomki.pl/623-2/ 

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4614676

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska