dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Bieniędzic na Potańcówkę i koncert premierowy

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Stowarzyszeniem Inicjatyw Kulturalnych NA LUDOWĄ NUTĘ oraz z Gminnym Centrum Kultury i Biblioteką w Wolanowie serdecznie zapraszają na najbliższą niedzielę12 września 2021 r. do Bieniędzic, gdzie odbędzie się Potańcówka połączona z premierowym koncertem promującym wydawnictwo muzyczne „Z wizytą u mistrzów. Nagrania harmonistów i kapel ludowych ziemi radomskiej”.

Wystąpią: Kapela Henryka Gwiazdy, Kapela Jana Wochniaka i Stanisława Wlazło oraz Rodzinna Kapela Tarnowskich - którzy zagrają utwory nagrane na dwupłytowym wydawnictwie muzycznym DVD i Audio, wydanym w grudniu 2020 r. prezentujących wybitnych harmonistów ziemi radomskiej.

Oprócz nich wystąpią muzycy: Stanisław Kotkowski, Czesław Goliński i Kazimierz Pikiewicz oraz zaprzyjaźnione zespoły śpiewacze. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach projektu współpracy pn. "Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020". 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280796

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska