dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na Znaki.

28 listopada w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu odbędzie się kolejny koncert organizowany przez Radomską Orkiestrę Kameralną. Podczas koncertu zatytułowanego „Znaki” będziemy mogli usłyszeć zespół Kawalerowie Błotni z gościnnym udziałem Barta Pałygi i muzyków białoruskich Nasty Niakrasavej (śpiew) i Ewgienija Barysznikowa (dudy).


Znaki to koncert muzyki współczesnej przygotowany z okazji Roku Kolberga. Koncert inspirowany twórczością polskich, legendarnych, wiejskich muzykantów. Dźwiękowe cytaty - nagrania wspomnianych muzykantów, stanowią kanwę ( punkt wyjścia i inspirację) dla zespołowej improwizacji współczesnych muzyków. To hołd złożony wiejskim muzykantom oraz pozostawionej przez nich muzycznej tradycji.  Spotkają się dwa światy, świat tradycji i współczesności.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361250

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska