NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zmagania Kulinarne w Smakach (Nie) Zapomnianych: MasterChef kontra Bierwce

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic zaprasza w najbliższy piątek do Bierwiec na niecodzienne spotkanie, na kulinarne rewolucje gdzie rywalizować będą ze sobą dwie drużyny. MasterChef przeciwko Koło Gospodyń Wiejskich!! Jedna z drużyn prowadzona będzie przez Panią Sylwię Malinowską, finalistkę programu MasterChef, a druga skupiona będzie wokół mieszkanek wsi Bierwce z gminy Jedlińsk, w tym Panie z zespołu Biesiada Bierwiecka.

Obydwie drużyny staną przed wyzwaniem przygotowania tradycyjnych potraw w nowej odsłonie. A jakie to będą potrawy, przekonamy się w najbliższy piątek, 23 listopada o godzinie 14.30 w Bierwcach. Serdecznie Zapraszamy.
Miejsce organizacji: Bierwce, Publiczna Szkoła Podstawa w Bierwcach, Bierwce 47.

Zmagania Kulinarne organizowane są w ramach projektu LGD „Razem dla Radomki” pn. „Smaki (Nie) Zapomniane”. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2923103

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska