dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Koncert na łące w Skrzynnie. Rozpoczęcie realizacji projektu Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej

Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna, przy wsparciu Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” zaprasza w najbliższy piątek – 18 września na godzinę 17.00 na koncert, który odbędzie się w niecodziennej scenerii – na łące.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach LGD pn. „Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej” w ramach którego w 4 miejscowościach realizowany będzie szereg warsztatów dla osób w wieku 55+ oraz osób młodszych. Jednym z tych miejsc jest Skrzynno, które realizację projektu rozpocznie od inicjatywy kulturalnej – koncertu na łące połączonego z warsztatami.

Wystąpi zespół Alicetea – siedmioosobowa formacja grająca energetyczną muzykę z pograniczna rocka, reggae i ska. Zespół rzez ponad 10 lat swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w wielu miejscach w Polsce (m.in. na Przystanku Woodstock), a także poza granicami kraju. Wydał 4 albumy a ich utwory możemy w rozgłośniach radiowych w całym kraju.

Na scenie zaprezentują się również folkowi gospodarze wydarzenia Zespół Śpiewaczy Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna w towarzystwie kapeli Andrzeja Mandeckiego.

Podczas wydarzenia organizowane będą warsztaty artystyczne – malarstwa „Chlapidła” prowadzone przez Marię Kosińską oraz pokaz – warsztaty kulinarne w wykonaniu Członka Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze – Elżbiety Bień.

Koncert organizowany z zachowaniem norm sanitarnych. Uczestników koncertu prosimy o używanie maseczek. Liczba miejsc na koncercie ograniczona. Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej. Zadanie dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361233

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska