NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zakrzewiaki w Oratorium Roberta Grudnia zauroczyły Gogolin

Oratorium Roberta Grudnia "Krzyż i Orzeł Biały. Chrześcijańskie dzieje Polski Bóg Ciebie ochrzcił, Bóg dał Ci siłę" uświetniło oficjalne obchody święta niepodległości w Gogolinie. Wystąpiła znakomita polska aktorka Anna Seniuk, a także grupa Orkiestra 966 i chór dziecięcy Zakrzewiaki.

Moja współpraca z gminą Zakrzew sięga 2013, kiedy to w tamtejszym kościele odbył sie koncert z okazji 150. rocznicy powstania styczniowego, graliśmy m. in. także w tym roku podczas obchodów 700.lecia parafii. Od razu zwróciłem uwagę na zespół dziecięcy, który jest świetnie przygotowany wokalnie, występuje w pięknych strojach ludowych i szlacheckich a także ma w sobie mnóstwo uroku – powiedział Robert Grudzień.

W ubiegłym roku Zakrzewiaki wystąpiły w Oratorium kilkakrotnie, m. in. w Cerekwi i Warszawie. Wszędzie bardzo się podobały publiczności, czemu dawała wyraz długimi brawami. Podobnie było 11 listopada w Gogolinie w kościele NSJ. Były też podziękowania od organizatorów czyli Urzędu Miejskiego i burmistrza Miasta i Gminy.

Wykonanie w Gogolinie było częścią kilkudniowej trasy koncertowej. Oratorium uświetniło obchody Narodowego Święta Niepodległości także w Modliborzycach (lubelskie), Pirsnie (dolnośląskie) i Jarocinie (wielkopolskie).

Informacja: Kamila Wrzesińska

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2702904

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska