dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zabawa Andrzejkowa w Dębinach.

Koło Gospodyń Wiejskich „Dębinianki” zapraszają na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się w dniu 30 listopada w godzinach od 13.00 do 18.00 w Świetlicy Wiejskiej w Dębinach.

W programie zaplanowano wróżby andrzejkowe, konkurs na temat wiedzy ekologicznej z nagrodami, naukę tańca ludowego, pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz poczęstunek i zabawę taneczną.

Inicjatywa jest realizowana w ramach start-upu wybranego do realizacji przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” i współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.3. „Przygotowanie i realizacja działań zakresie współpracy z lokalną grupą działania” w ramach PROW2014-2020 w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich .

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280965

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska