dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2016

Bezpłatne warsztaty kulinarne w Wieniawie. Zapraszamy w środę 14 września 2016 r.

Bezpłatne warsztaty kulinarne w Wieniawie. Zapraszamy w środę 14 września 2016 r.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu warsztatowym, które odbędzie się w najbliższą środę 14 września 2016 r. o godzinie 11.00 w Gminnym Centrum Kultury w Wieniawie. Podczas spotkania odbędą się warsztaty kulinarne prowadzone przez Panią Elżbietę Bień, podczas którego uczestnicy pod okiem trenera przygotowywać będą specjały tradycyjnej kuchni regionu radomskiego, ale z nutą „świeżości” i wzbogacenia o zasady zdrowego żywienia. Warsztaty poprzedzi prezentacja Pana dr Piotra Geise, który uczestnikom przedstawi zakres tematyczny: Wykorzystanie dziedzictwa kulinarnego w turystyce wiejskiej i agroturystyce.

Dziecięce Regaty Żeglarskie oraz Regaty o Puchar Wójta Gminy Jedlnia-Letnisko

Dziecięce Regaty Żeglarskie oraz Regaty o Puchar Wójta Gminy Jedlnia-Letnisko

Tegoroczne regaty klubu żeglarskiego Ikar składały się z dwóch części. Pierwszą były zawody pt „Dziecięce Regaty Żeglarskie” w klasie Optymist. Startowało piętnaście łódek - dwunastu zaproszonych zawodników ze szkoły żeglarstwa regatowego UKS ,,Żegluj" z Lublina, dwóch chłopców z Jedlni oraz jeden z klubu Pionki. Partnerem imprezy była spółka Enea Wytwarzanie, reprezentowana przez pana Dariusza Skibę Prezesa Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych oraz Mirosława Kowalczyka członka Rady Nadzorczej. Imprezę uświetnili swoją obecnością Wójt Gminy Jedlnia - Letnisko Pan Piotr Leśnowolski wraz z małżonką, Sekretarz Gminy Pani Emilia Romanowska, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Bożena Grad wraz z Radnymi oraz Dyrektor ZSO w Jedlni - Letnisko Pani Beata Jagielska.

Zapraszamy na Dożynki Gminne do Taczowa. 11 września 2016 r.

Zapraszamy na Dożynki Gminne do Taczowa. 11 września 2016 r.

Wójt Sławomir Białkowski wspólnie z Radą Gminy Zakrzew serdecznie zapraszają w najbliższą niedzielę na Dożynki Gminne, które odbędą się w Taczowie. Uroczystość rozpocznie o godzinie 12.00 Msza Święta Dziękczynna. Zaplanowano występy kapel ludowych, dziecięcego zespołu ludowego Zakrzewiaki, zespołu muzycznego "Black & White", oraz gwiazdy imprezy - Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze".

Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Wolanowie.

Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Wolanowie.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę 11 września 2016 r. do Wolanowa, gdzie zorganizowana zostanie kolejna już edycja Gminnego Festynu w Wolanowie. Organizatorami imprezy są Wójt Gminy Adam Gibała, Zespół Szkół Ogólnokształcących – PSP i PG w Wolanowie, Gminna Biblioteka Publiczna, Gminne Centrum Kultury w Wolanowie oraz LGD „Razem dla Radomki”.

Strona 3 z 3 [ « 1 2 3 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278194

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska