dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2016

Zapraszamy na V Święto Sąsiadów w Jedlance. 25 września 2016 r.

Zapraszamy na V Święto Sąsiadów w Jedlance. 25 września 2016 r.

Serdecznie zapraszamy na piątą edycję „Święta Sąsiadów”, które odbędzie się w najbliższą niedzielę – 25 września w Jedlance. Impreza ta organizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Wsi Jedlanka "Perspektywy" i na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń powiatu radomskiego. Będziemy mogli podczas niej uczestniczyć w konkursach, zabawie z DJ, jak również potańczyć do utworów wykonywanych przez kapele ludowe – Foktów z Ostrołęki, Krzysztofa Rokicińskiego ze Starych Siekluk oraz Józefa Żurowskiego z Nowego Kiełbowa.

Zapraszamy na Smaki Regionów do Poznania. 24-27 września 2016 roku!

Zapraszamy na Smaki Regionów do Poznania. 24-27 września 2016 roku!

Serdecznie zapraszamy Państwa na Targi Smaki Regionów do Poznania, na których nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Woj. Mazowieckiego pełnić będzie rolę gospodarza stoiska wystawienniczego Województwa Mazowieckiego – przygotowanego pod nazwą „Mazowsze pachnące papryką”.

Ta cisza to ja - monodram Jacka Kawalca w Jedlińsku.

Ta cisza to ja - monodram Jacka Kawalca w Jedlińsku.

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku oraz Wójt Gminy Jedlińsk zapraszają na monodram pt. "Ta cisza to ja" w wykonaniu popularnego aktora Jacka Kawalca. Wydarzenie odbędzie się w dniu 30 września 2016 r. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku. Wstęp bezpłatny na podstawie bezpłatnej wejściówki do nabycia w GCKiKF w Jedlińsku przy ul. Krótkiej 1. Serdecznie zapraszamy.

Wiejskie wesele w kulturze regionu radomskiego – relacja z imprezy podsumowującej projekt.

Wiejskie wesele w kulturze regionu radomskiego – relacja z imprezy podsumowującej projekt.

W ostatnią niedzielę Stowarzyszenie WRZOSOWISKO zaprosiło mieszkańców okolicy na inscenizację w ramach projektu dofinansowanego ze środków otrzymanych z Programu FIO Mazowsze Lokalnie realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My. Projekt ten stanowi element edukacji społeczności lokalnej o spuściźnie naszych przodków jest ocaleniem od zapomnienia obrzędów i zwyczajów jakie towarzyszyły mieszkańcom mazowieckiej wsi kilkadziesiąt lat temu podczas ceremonii zaślubin. Obecnie te zwyczaje są coraz częściej zapominane i zacierane znakiem czasu jak również wypierane przez zachodnie zwyczaje, które niestety chętnie są przyjmowane do naszej kultury.

Strona 2 z 3 [ « 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278331

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska