dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2016

Muzeum Wsi Radomskiej Zaprasza na Festiwal Ziemniaka

Muzeum Wsi Radomskiej Zaprasza na Festiwal Ziemniaka

Festiwal Ziemniaka tradycyjnie odbędzie się na początku jesieni w Muzeum Wsi Radomskiej. Wiele atrakcji będzie czekało na turystów od godz. 12 do 19

Stowarzyszenie Razem dla Radomki na Targach Smaki Regionów 2016.

Stowarzyszenie Razem dla Radomki na Targach Smaki Regionów 2016.

W dniach 24-27 września w Poznaniu odbyły się Targi „Smaki Regionów”, połączone z Targami Polagra Food i Polagra Gastro, które odwiedziło ponad 20 tysięcy osób. Swoje wyroby prezentowało 200 wystawców z 15 województw, w tym Województwo Mazowieckie dla którego stoisko wystawiennicze pod hasłem „Mazowsza pachnące papryką” przygotowało Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”.

Zapraszamy na Festyn Rodzinny Czas na Las

Zapraszamy na Festyn Rodzinny Czas na Las

Związek Gmin „Radomka” zaprasza 2 października na Festyn „Czas na Las”, który odbędzie się na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Przysusze. W trakcie wydarzenia będziemy mogli posłuchać koncertu sygnalistów myśliwskich, obejrzeć pokaz sokolniczy, obejrzeć występy artystyczne i koncerty. Dla uczestników zaplanowano poczęstunek, konkursy z nagrodami, zamki dmuchańce. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do lektury 75 numeru Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki

Zapraszamy do lektury 75 numeru Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki

Zapraszamy do lektury 75 numeru naszego Biuletynu Informacyjnego, w którym prezentujemy najciekawsze inicjatywy realizowane przez nasze Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” oraz przez naszych partnerów, instytucje z terenu gmin tworzących naszą LGD. W bieżącym numerze natraficie Państwo na relację z wydarzeń organizowanych przez LGD „Razem dla Radomki” oraz naszych partnerów. Były to folkowe Bierwce, gdzie wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bierwce i Okolice zorganizowaliśmy piątą już edycję Jarmarku Ludowego; Festynu Rodzinnego w Wolanowie, oraz relację z podsumowania projektu Stowarzyszenia "Wrzosowisko" pn. "Wiejskie wesele w kulturze regionu radomskiego".

Strona 1 z 3 [ 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224118

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska