dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2015

X otwarty konkurs o tytuł Radomskiego Mistrza Polskiej Ortografii 2015.

X otwarty konkurs o tytuł Radomskiego Mistrza Polskiej Ortografii 2015.

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza do udziału w X otwartym konkursie o tytuł Radomskiego Mistrza Polskiej Ortografii 2015 r. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy miasta Radomia oraz powiatu radomskiego. Aby napisać konkursowe dyktando, należy zgłosić swój udział telefonicznie, pisemnie lub elektronicznie (adres podany w regulaminie) do 23 września 2015 r. W zgłoszeniu podać należy imię, nazwisko, adres i numer telefonu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Dożynki Powiatu Radomskiego w Kowali

Dożynki Powiatu Radomskiego w Kowali

Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk oraz Wójt Gminy Kowala Tadeusz Osiński zapraszają nas na obchody Dożynek Powiatu Radomskiego do Kowali, które zorganizowane zostaną w dniu 13 września 2015 r. Uroczystości uświetnią liczne występy artystyczne. Będziemy mogli podziwiać występ Zespołu Tańca Ludowego „Warszawa” Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kabaretu NOWAKI oraz popularnego zespołu Golec uOrkiestra.

Uliczka Tradycji już w ten weekend w Radomiu.

Uliczka Tradycji już w ten weekend w Radomiu.

Ciekawe spotkania, koncerty, filmy i inne atrakcje znajdą się w programie VIII Uliczki Tradycji, na którą Resursa Obywatelska zaprasza w dniach 12 i 13 września. Ta największa i najbardziej znana impreza Resursy jest interdyscyplinarną, romantyczną wycieczką w dwudziestolecie międzywojenne Radomia – tych magicznych czasów, kiedy nasze miasto tętniło życiem, a wielokulturowość przydawała mu kolejnych wymiarów.

Zapraszamy na Dożynki Gminy Zakrzew. 6 września 2015 r.

Zapraszamy na Dożynki Gminy Zakrzew. 6 września 2015 r.

6 września odbędą się Dożynki Gminy Zakrzew połączone z uroczystym otwarciem Muzeum Rycerstwa. Impreza zorganizowana zostanie w Taczowie, gdzie w 2010 roku oddano do użytku kompleks związany z Mikołajem Powałą - słynnym rycerzem i mężem stanu, który odegrał znaczącą rolę w Bitwie pod Grunwaldem. Podczas uroczystości którą rozpocznie o 12.00 uroczysta msza święta, będziemy mogli wysłuchać koncertu Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, obejrzeć występ Kabaretu „Paka”, czy też uczestniczyć w zabawie ludowej – przy akompaniamencie muzyki prezentowanej przez kapele ludowe z terenu regionu radomskiego. Na zakończenie dnia organizatorzy zapraszają na dyskotekę.

Strona 4 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278255

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska