dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2015

Zapraszamy na wernisaż Anny Matuszewskiej.

Zapraszamy na wernisaż Anny Matuszewskiej.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż Anny Matuszewskiej, który odbędzie się 26 września 2015, o godz. 17:00 w Galerii 58 w Radomiu , przy ul. Żeromskiego 58/14

64 numer Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki. Zachęcamy do lektury!

64 numer Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki. Zachęcamy do lektury!

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury sierpniowego numeru naszego wydawnictwa, które przedstawia najważniejsze informacje dotyczące działań realizowanych przez nasze Stowarzyszenie, jak również inicjatywy realizowane przez nasze instytucje partnerskie, samorządy, przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

Zapraszamy na Jarmark Ludowy do Bierwiec. 13 września 2015 r.

Zapraszamy na Jarmark Ludowy do Bierwiec. 13 września 2015 r.

13 września Jarmark Ludowy po raz czwarty zawita do Bierwiec, niewielkiej miejscowości w gminie Jedlińsk, która co roku wskazuje nam, jak ważne jest kultywowanie tradycji ludowych i ich promocja. Za organizację tego wydarzenia odpowiada nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, Wójt Gminy Jedlińsk a przede wszystkim Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic. Jarmark Ludowy jest wydarzeniem organizowanym przez nasze Stowarzyszenie, które ma na celu promocję folkloru i dziedzictwa ludowego naszych małych ojczyzn. Ideą imprezy jest organizacja wydarzenia w małych miejscowościach położonych na obszarach wiejskich; aktywizacja mieszkańców, kół gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowych do wspólnego inicjowania i kreowania wydarzeń kulturalnych. Poprzez kreowanie tego wydarzenia, chcemy przypomnieć już o minionym, ale pięknym zwyczaju polskiej wsi, którym były wiejskie zabawy ludowe, na których kapele ludowe grały mazurki, oberki, integrując mieszkańców wsi.

Jubileusz w Jedlińsku. 25 lat koncertów Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Radom – Orońsko

Jubileusz w Jedlińsku. 25 lat koncertów Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Radom – Orońsko

Jerzy Zelnik, Halina Łabonarska – znani aktorzy i Robert Grudzień- radomianin, solista Filharmonii Lubelskiej wystąpili w Jedlińsku. W minioną niedzielę odbył się jubileusz 25. lecia koncertów Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Radom – Orońsko w tej parafii.

Strona 3 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279935

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska