dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2015

Festyn Sportowy w Mniszku.

Festyn Sportowy w Mniszku.

Zapraszamy serdecznie w najbliższą niedzielę, 27 września na Festyn Sportowy który odbędzie się w Mniszku (Gmina Wolanów). Impreza połączona zostanie z uroczystym oddaniem do użytku boiska wielofunkcyjnego w Mniszku. W programie będziemy mogli wysłuchać zespołów promujących dziedzictwo kulturowe naszego regionu – w tym dzieci i młodzieży z miejscowej szkoły, Zespołu „Wolanianki” z Wolanowa oraz Zespołu Śpiewaczego z Bieniędzic. Zaplanowano również występ kabaretowy Jerzego Kryszaka, koncert formacji Black Jack oraz zespołu disco polo Playboys.

Nowa wystawa w Muzeum Oskara Kolberga w Przysusze

Nowa wystawa w Muzeum Oskara Kolberga w Przysusze

Muzeum Oskara Kolberga – Oddział Muzeum Wsi Radomskiej, serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy – 40 lat Nagrody imienia Oskara Kolberga „za zasługi dla kultury ludowej”, która odbędzie się w dniu 25 września 2015 r. o godzinie 13.00 w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze, mieszczącym się przy Al. Jana Pawła II 11. W programie
uroczystości zaplanowano występ laureatów nagrody – Marii Siwiec i Piotra Gacy.

Światowe Dni Młodzieży w Radomiu. Zapraszamy 19 września!

Światowe Dni Młodzieży w Radomiu. Zapraszamy 19 września!

Apel Młodych "Światowe Dni Młodzieży - wkręć się!" Pod takim hasłem 19 września odbędzie się w Radomiu piąty już Apel Młodych. Na Rynku Miasta Kazimierzowskiego będą się z nami modlić o. Leon Knabit, zespół Full Power Spirit z Olgą Szomańską, RYMcerze, Młodzi z Winkiem oraz młodzi z Włoch, Węgier i Ukrainy.

Święto Pieczonego Ziemniak w Ludwikowie.

Święto Pieczonego Ziemniak w Ludwikowie.

W najbliższą niedzielę, 20 września w Ludwikowie w gminie Jedlińsk odbędzie się impreza plenerowa „Święto Pieczonego Ziemniaka” na którą zapraszają Wójt Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej. Początek godz. 14.30.
Podczas imprezy odbędzie się wiele ciekawych konkursów m.in.: na największego ziemniaka, na najciekawszy kształt ziemniaka, na najdłuższą obierkę czy też na najciekawszą rzeźbę z ziemniaka. Podczas wydarzenia będzie miał również miejsce konkurs na potrawę z ziemniaka – do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Strona 2 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279806

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska