dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2015

Relacja z udziału LGD Razem dla Radomki w Dożynkach Wojewódzkich w Płocku.

Relacja z udziału LGD Razem dla Radomki w Dożynkach Wojewódzkich w Płocku.

Przepyszne produkty tradycyjne i regionalne wytwarzane przez wytwórców z Południowego Mazowsza ( w tym dżem z papryki, miody odmianowe, soki jabłkowe, a także leczo, sosy, smalec czy inne przysmaki przygotowane z papryki) ściągnęły na stoisko wystawiennicze Mazowsza tłumy uczestników Dożynek Województwa Mazowieckiego, które zorganizowane zostały w Płocku w niedzielę, 27 września 2015 r. To kolejne wydarzenie, na którym nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” obok Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego pełniło obowiązki gospodarza Mazowsza promując dziedzictwo kulinarne i kulturowe naszego regionu.

Festyn ekologiczny Święto Drzewa – 4 października w Taczowie

Festyn ekologiczny Święto Drzewa – 4 października w Taczowie

Związek Gmin Radomka wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, oraz Publiczną Szkołą Podstawową w Woli Taczowskiej zapraszają w pierwszą niedzielę września na „Święto Drzewa” – festyn ekologiczny który odbędzie się w Parku Historycznym w Taczowie (gmina Zakrzew).

Rita Gombrowicz, Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski gośćmi wydarzeń towarzyszącym inauguracji Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza.

Rita Gombrowicz, Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski gośćmi wydarzeń towarzyszącym inauguracji Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza.

Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli i Prezydent Miasta Radomia zapraszają na wydarzenia towarzyszące inauguracji Nagrody Literackiej, które odbędą się w najbliższy weekend. Odbędą się uroczyste wręczenie powołań członkom Kapituły Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza, koncerty Doroty Miśkiewicz & Marek Napiórkowskiego, dyskusja „Komu i do czego służą nagrody literackie”. Gościem honorowym wydarzenia będzie Rita Gombrowicz.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza w niedzielę na Dożynki Województwa Mazowieckiego do Płocka.  27.09.2015 r.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza w niedzielę na Dożynki Województwa Mazowieckiego do Płocka. 27.09.2015 r.

Serdecznie zapraszamy Państwa w najbliższą niedzielę na Dożynki Województwa Mazowieckiego do Płocka, podczas których Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich pełnić będzie rolę gospodarza stoiska wystawienniczego Województwa Mazowieckiego – przygotowanego pod nazwą „Mazowsze pachnące papryką”. Dożynki to jedna z najpiękniejszych polskich tradycji, uroczyste święto plonów organizowane po zebranie przez rolników ostatnich kłosów zboża.

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224015

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska