dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2014

Międzygminny Piknik Ekologiczny w Jedlance.

Międzygminny Piknik Ekologiczny w Jedlance.

Związek Gmin "Radomka" serdecznie zaprasza na Międzygminny Piknik Ekologiczny, który odbędzie się w dniu 05 października 2014 r. przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jedlance gmina Jedlińsk, rozpoczęcie imprezy o godz. 1300.

Przypominamy o terminie zakończenia naborów wniosków prowadzonych przez LGD

Przypominamy o terminie zakończenia naborów wniosków prowadzonych przez LGD "Razem dla Radomki. Termin składania mija 30.09.2014 r. o godzinie 10.00!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 4.1/413 "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie. Termin składania wniosków mija w dniu 30.09.2014 r. o godzinie 10.00.

Wiejskie Kluby Tańca w Wygnanowie. 27 września 2014 r.

Wiejskie Kluby Tańca w Wygnanowie. 27 września 2014 r.

Będzie huczno, głośno, nie zabraknie mazurków, oberków i polek. To wszystko czeka nas jutro w Wygnanowie, gdzie odbędzie się kolejna „potańcówka” Wiejskich Klubów Tańca. Do tańca zagrają: Piotr Gaca, Jan Kmita, Jerzy i Jan Adamczykowie, Wiesława Gromadzka, Jan Fokt, Kapela Lipców, Mirosław Pająk i uczniowie.

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza!

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza!

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza po wakacyjnej przerwie na kolejny, wspaniale zapowiadający się sezon! Inauguracja już 27 września o godz. 18:00 w Sali koncertowej Urzędu Miasta.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224199

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska