dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2013

Święto Pieczonego Ziemniaka w Ludwikowie

Święto Pieczonego Ziemniaka w Ludwikowie

W najbliższą niedzielę, 22 września w Ludwikowie w gminie Jedlińsk odbędzie się impreza plenerowa „Święto Pieczonego Ziemniaka” na którą zapraszają Wójt Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej. Początek godz. 14.30.Podczas imprezy odbędzie się wiele ciekawych konkursów m.in.: na największego ziemniaka, na najciekawszy kształt ziemniaka, na najdłuższą obierkę czy też na najciekawszą rzeźbę z ziemniaka.

Rajd: Jawor Solecki i Janowiec

Rajd: Jawor Solecki i Janowiec

Koniec lata na sportowo. W niedzielę 15 września Robert Grudzień, PTTK Orkan i Komenda Wojewódzka Policji zapraszają na rajd rowerowy do Jawora Soleckiego. To trzecia i ostatnia wyprawa cyklistów śladami Dionizego Czachowskiego, legendarnego dowódcy powstania styczniowego. Natomiast w sobotę odbędzie się rajd pieszy z Puław do Janowca nad Wisłą.

Potańcówka

Potańcówka "Pod dębem" w Muzeum Wsi Radomskiej !

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na zabawę w wyjątkowym, wiejskim klimacie. Ludowa kapela, "dechy" i wiejska przestrzeń pozwoli, choć na chwilę, uciec od zgiełku miasta. Już 15 września w godzinach 12:00 - 20:00 odbędzie się potańcówka "Pod dębem".

Wystawa – Władysław Paciak. Malarstwo - Rysunek

Wystawa – Władysław Paciak. Malarstwo - Rysunek

Muzeum im. Jacka Malczewskiego serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy: Władysław Paciak. Malarstwo rysunek. W 2013 roku obchodzimy w Radomiu 110. rocznicę urodzin i 30. śmierci najwybitniejszego z radomskich malarzy, w pierwszym okresie powojennym.

Strona 4 z 7 [ « 1 2 3 4 5 6 7 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262160

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska