dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2013

Wędrowny Uniwersytet Tradycji

Wędrowny Uniwersytet Tradycji

We wrześniu 2013 roku rozpoczął się kolejny cykl zajęć w ramach Wędrownego Uniwersytetu Tradycji, organizowanego przez Stowarzyszenie „Tratwa” i realizowanego z dziećmi i młodzieżą na terenie gmin Rusinów i Potworów na południowym Mazowszu.Celem Wędrownego Uniwersytetu Tradycji jest wypracowanie modelu edukacji nieformalnej w zakresie poznawania lokalnej kultury tradycyjnej przy wykorzystaniu współczesnych środków wyrazu artystycznego.

Wilk, Kruszyński i Świderski o emigracji. Zapraszamy na Panel Gombrowiczowski 2014

Wilk, Kruszyński i Świderski o emigracji. Zapraszamy na Panel Gombrowiczowski 2014

Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na kolejny Panel Gombrowiczowski, który odbędzie się w niedzielę, 6 października, o godz. 17 we Wsoli. Gościć będziemy pisarzy, którzy doświadczyli życia i tworzenia poza krajem: „dobrowolnego emigranta” - Mariusza Wilka, który twierdzi, że emigrantem nie jest; Bronisława Świderskiego, wygnanego z Polski po Marcu ’68, który o emigracji pisał nie tylko w swoich powieściach, ale również tekstach naukowych i publicystycznych oraz Zbigniewa Kruszyńskiego, emigranta politycznego w latach 80., który wrócił do kraju, ale doświadczenie emigracji jest jednym z najważniejszych tematów jego prozy.

Specjalne wydanie Biuletynu Informacyjnego nt. Papryki Przytyckiej

Specjalne wydanie Biuletynu Informacyjnego nt. Papryki Przytyckiej

Prezentujemy specjalne wydanie Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, który poświęcony został produktowi tradycyjnemu „Papryce Przytyckiej”. W biuletynie znajdą Państwo informacje o historii i początkach uprawy papryki w Polsce, wywiad z Wójtem Gminy Przytyk – Dariuszem Wołczyńskim, relacje z Ogólnopolskich Targów Papryki oraz najciekawsze przepisy kulinarne na dania z tego wyjątkowo smacznego i zdrowego warzywa. To oczywiście nie wszystkie informacje

„Legendy powstańcze – stare księgi” Zbigniew Zamachowski i Robert Grudzień w Lipsku

„Legendy powstańcze – stare księgi” Zbigniew Zamachowski i Robert Grudzień w Lipsku

Lipskie Centrum Kultury zaprasza na koncert słowno - muzyczny "Legendy powstańcze - stare księgi" w ramach 150. rocznicy Powstania Styczniowego "Każdemu marzy się wolność"

Strona 1 z 7 [ 1 2 3 4 .. 7 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224086

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska