dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.



NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2012

Piękno folkloru i sztuki ludowej.  Zapraszamy 16 września 2012 do Bierwiec na Jarmark Ludowy

Piękno folkloru i sztuki ludowej. Zapraszamy 16 września 2012 do Bierwiec na Jarmark Ludowy

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Ludowy, którego tegoroczna edycja odbędzie się w dniu 16 września w miejscowości Bierwce w Gminie Jedlińsk. Podczas wydarzenia wystąpią: młodzieżowe i dziecięce zespoły ludowe z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bierwcach, „Wolanianki” z Wolanowa – oraz kapele ludowe: Sami Swoi z Gminy Stara Błotnica, Jana Wochniaka z Wieniawy oraz Kapela Braci Tarnowskich z Domaniowa.

Nie zabraknie również pokazu prac twórców ludowych, a także poczęstunku przygotowanego z produktów lokalnych i tradycyjnych przegotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Na zakończenie imprezy zapraszamy na biesiadę przy ognisku, przy rytmie granych przez kapele mazurków i oberków.

Uliczka Tradycji w Radomiu. 7-9 września 2012 r.

Uliczka Tradycji w Radomiu. 7-9 września 2012 r.

Resursa Obywatelska w Radomiu zaprasza na wyjątkowy festyn historyczny Uliczka Tradycji - nostalgiczną podróż w lata 20. i 30 ubiegłego wieku.

Motywem przewodnim tej romantycznej wyprawy w dwudziestolecie wojenne będzie hasło "Ucz się Jasiu ucz!" To jedna z największych imprez plenerowych Radomia, na której rokrocznie gości kilkanaście tysięcy uczestników.

Wystawa Batiku w Łaźni

Wystawa Batiku w Łaźni

"Anna Krawczak – Batik” to tytuł wystawy, na jaką zaprasza we wtorek, 4 września, Łaźnia” przy ulicy Żeromskiego 56 w Radomiu.

Batik to technika oparta na kolejnym nakładaniu wosku i kąpieli tkaniny w barwniku, który farbuje jedynie miejsca nie zamaskowane warstwą wosku.

Festyn Rodzinny 2012 w Wolanowie

Festyn Rodzinny 2012 w Wolanowie

Już w najbliższą niedzielę, 9 września 2012r. na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wolanowie, przy ul. Kolejowej 17, w godzinach: 14.00- 22.00 odbędzie się Festyn Rodzinny pod hasłem ,,Aktywnie i zdrowo”!

Na wszystkich uczestników festynu czeka moc atrakcji: występ kabaretu PIGWA, program artystyczno- cyrkowy Rupherta i Rico ,,Cyrk przyjechał do miasteczka”, mecz integracyjny- niespodzianka. Gwiazdą wieczoru będzie Mietek Szcześniak!

Strona 6 z 6 [ « 1 .. 3 4 5 6 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279818

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska