dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2012

Jarmark Ludowy w Bierwcach już w niedzielę. Zapraszamy!

Jarmark Ludowy w Bierwcach już w niedzielę. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Ludowy, którego tegoroczna edycja odbędzie się w dniu 16 września w miejscowości Bierwce w Gminie Jedlińsk. Podczas wydarzenia wystąpią: młodzieżowe i dziecięce zespoły ludowe z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bierwcach, „Wolanianki” z Wolanowa – oraz kapele ludowe: Sami Swoi z Gminy Stara Błotnica, Jana Wochniaka z Wieniawy oraz Kapela Braci Tarnowskich z Domaniowa.

Nie zabraknie również pokazu prac twórców ludowych, a także poczęstunku przygotowanego z produktów lokalnych i tradycyjnych przegotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Na zakończenie imprezy zapraszamy na biesiadę przy ognisku, przy rytmie granych przez kapele mazurków i oberków.

Dożynki Prezydenckie 2012

Dożynki Prezydenckie 2012

Tegoroczne Dożynki Prezydenckie w Spale odbędą się w niedzielę, 16 września 2012 roku. Rozpoczną się o godz. 12.00 Mszą świętą w Kaplicy Polowej Armii Krajowej z udziałem Pary Prezydenckiej, po czym barwny korowód dożynkowy wyruszy na stadion Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, gdzie o godz. 14.30 rozpocznie się ceremonia dożynkowa. Tradycyjnie w przeddzień dożynek odbędzie się konkurs Prezydenta RP na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

Andrzej Seweryn u Gombrowicza ! 14 września, godz. 19.30

Andrzej Seweryn u Gombrowicza ! 14 września, godz. 19.30

Andrzej Seweryn będzie kolejnym gościem cyklu "Twarze i gęby" w Muzeum Gombrowicza we Wsoli. W piątek 14 września spotkaniem z wybitnym aktorem scen polskich i francuskich, reżyserem i dyrektorem Teatru Polskiego w Warszawie, Muzeum Witolda Gombrowicza rozpocznie po wakacyjnej przerwie serię wydarzeń kulturalnych. Rozmowę z Andrzejem Sewerynem poprowadzi Tomasz Tyczyński. Aktor przeczyta także wybrane przez siebie fragmenty tekstów Gombrowicza.

Otwarcie nowej ekspozycji w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze

Otwarcie nowej ekspozycji w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy czasowej „Szkolnictwo w Przysusze w latach 1900 – 1945”. Jak zapowiadają organizatorzy – będzie to sentymentalna podróż do przedwojennej szkolnej ławy.

Strona 4 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278206

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska