dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2012

Koncert muzyki romskiej w Radomiu

Koncert muzyki romskiej w Radomiu

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert muzyki romskiej – w najbliższą niedzielę do radomskiego Amfiteatru podczas którego wystąpią zespół Cygański Tabor oraz zespół Trzy Korony

Międzygminny Festyn Ekologiczny

Międzygminny Festyn Ekologiczny

Związek Gmin "Radomka" serdecznie zaprasza na Międzygminny Festyn Ekologiczny, który odbędzie się w dniu 30 września 2012r. przy Publicznej Szkole Podstawowej w Mniszku, rozpoczęcie imprezy o godz.14.00.

Festyn Ekologiczny to impreza, której głównym celem jest: kształtowanie świadomości ekologicznej społeczeństwa z terenów związku, kształtowanie postaw proekologicznych mieszkańców związku oraz poczucia odpowiedzialności za środowisko, zdobycie przychylności i emocjonalnego zaangażowania uczniów ze szkół związku.

Targi TT Warsaw 2012

Targi TT Warsaw 2012

Egzotyczne eskapady, polskie zakątki, ciekawe pomysły na weekend, spotkania z doświadczonymi podróżnikami i wiele innych atrakcji czeka na zwiedzających jubileuszowe XX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2012. Wśród kolorowych stoisk z pewnością znajdą coś dla siebie zwolennicy dalekich wojaży, jak i miłośnicy wypoczynku w ojczystych stronach. Impreza odbędzie się w dniach 27-29 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz osób chorych na Stwardnienie Rozsiane – 20 września w Radomiu

Zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz osób chorych na Stwardnienie Rozsiane – 20 września w Radomiu

W koncercie udział weźmie Polska Grupa Artystyczna BENE imienia Jana Kiepury. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Kamel. Cena biletu – cegiełki wynosi jedyne 10 zł. W przerwie koncertu odbędzie się aukcja i loteria na rzecz chorych na SM z regionu radomskiego.

Strona 3 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279909

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska