dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Wrzesień 2012

Akcja 60+Kultura w Radomiu i w Czarnolesie.  Zapraszamy seniorów do muzeum. 30.09.2012 - wstęp wolny!

Akcja 60+Kultura w Radomiu i w Czarnolesie. Zapraszamy seniorów do muzeum. 30.09.2012 - wstęp wolny!

W dniach 29 i 30 września 2012 r. odbędzie się ogłoszona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego druga edycja Akcji "60+Kultura". Akcja ta jest skierowana do osób powyżej 60. roku życia i ma ich zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

Festiwal Ziemniaka 2012

Festiwal Ziemniaka 2012

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza w dniu 30 września 2012 r. w godzinach 12.00 – 18.00 na Festiwal Ziemniaka. Celem organizowanego festynu jest pokaz prac jesiennych na polu i w gospodarstwie oraz prezentacja twórczości ludowej naszego regionu.

W programie przewidziano pokazy prac polowych, występy kapel ludowych i zespołów obrzędowych, konkursy i warsztaty dla rodzin, prezentacje filmów etnograficznych oraz kiermasz twórczości ludowej.

Mazowsze Bliskie Sercu – konkurs fotograficzny!

Mazowsze Bliskie Sercu – konkurs fotograficzny!

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz siódmy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Mazowsze bliskie sercu”, który przeznaczony jest dla fotografów amatorów mieszkających lub uczących się na terenie Mazowsza. Termin zgłoszeń mija 28 września 2012 r.!

2 dni muzyki. Festiwal Hyde Park w Radomiu

2 dni muzyki. Festiwal Hyde Park w Radomiu

21 - 22 września 2012 w Radomiu odbędzie się Hyde Park Festiwal, który ma połączyć pokolenia, stąd mieszanka gatunków muzycznych na scenie. Zaprezentuje się wiele znanych osobowości i grup muzycznych. Młode pokolenie będą reprezentować obok Kamila Bednarka i Manchesteru zespoły Alicetea i Clock Machine, natomiast dojrzałe, razem z Liroyem i Lustrem, zespół 4 Szmery, który na scenie robi prawdziwy show. - Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Strona 2 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278179

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska