dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Wiejskie Kluby Tańca – Karnawał u Kojaków!

Wiejskie Kluby Tańca – to cykl imprez, zabaw tanecznych dawnej mody z udziałem najznakomitszych kapel wiejskich z terenu południowego Mazowsza. Jest to kolejna edycja przedsięwzięcia, która na celu ma przypomnienie mieszkańcom małych i dużych miast o kulturze wiejskiej, prezentowanej przez wiejskich muzykantów.

Zagrają na nich czołowi mazowieccy muzykanci, jak i ich uczniowie przyjeżdżający do swoich mistrzów nawet z odległych krańców Polski. To jedna z ostatnich okazji, aby zatańczyć do muzyki, jaką grano na wsiach wiele lat temu. Wydarzenia te skierowane są zarówno dla osób które pamiętają czasy zabaw na „dechach” jak również dla osób dla których tradycja muzyki wiejskiej jest rzeczą nieznaną.

Zapraszamy na ostatkowe zabawy z udziałem znakomitych muzykantów mikroregionu kajockiego i ich uczniów! 9 lutego w Wygnananowie zagrają Piotr Gaca, Tadeusz Lipiec i Jan Kmita. Dzień później w Gałkach Rusinowskich usłyszymy Kapele Jana Gacy i braci Pańczaków, a 12 lutego w Przystałowicach Małych czeka na nas Zabawa Kusakowa, podczas której przygrywać będzie Kapela Jana Gacy i Braci Pańczaków. Wstęp na każde wydarzenia kosztuje 10 zł.

Na wszystkich Zabawach prowadzony jest bar, w którym można nabyć rozmaite frykasy przygotowane przez miejscowe gospodynie. Wpływy ze sprzedaży biletów oraz zyski działającego podczas zabaw baru przeznaczone zostaną na opłacenie muzykantów oraz powołanie niezależnego od wszelkich dotacji funduszu Wiejskich Klubów Tańca.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.sercedzwonu.pl/

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262226

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska