dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy na Przystanek Wesele do Przytyka.

Gmina Przytyk zaprasza do udziału w IV edycji wielowymiarowej imprezy plenerowej, organizowanej na pamiątkę zawarcia w Przytyku związku małżeńskiego pomiędzy Janem Kochanowskim z Dorotą Podlodowską.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się na przestrzeni ostatnich dni kwietnia i pierwszych maja. 28 kwietnia odbędzie się konkurs recytatorski Sala Konferencyjna CD i PR w Słowikowie (godzina 9.00). 30 kwietnia o w godzinach od 10.00 do 15.00 odbędzie się Turniej Szachowy – Plebania Parafii w Przytyku. Główne uroczystości odbędą się 3 maja. O godzinie 10.00 rozpocznie się przemarsz Korowodu Weselnego Jana Kochanowskiego w Dworku w Zameczku, który zakończy się mszą św. w Kościele Parafialnym w Przytyku. Od godziny 15.00 na terenie Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie odbędzie się IV Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych.

Na wydarzenie zapraszają organizatorzy: Wójt Gminy Przytyk, Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Przytyku, Parafia Rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Przytyku.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278332

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska