dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Warsztaty śpiewu z Marią Siwiec w Przysusze już dziś.

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza serdecznie młodzież i osoby dorosłe do udziału w zajęciach z zakresu nauki śpiewu tradycyjnych pieśni: ballad, kołysanek, religijnych (maryjnych) prowadzoną przez Marię Siwiec z Gałek, które odbędą się dzisiaj 29 kwietnia 2015 r. o godzinie 17.00.

Spotkanie które trwać będzie ok. 2 godziny uzupełnione będzie o prezentację wystawy „Obrazy Marianny Wiśnios ze wsi Rataje” i reportażu filmowego „Marianna Wiśnios z łaski bożej malarka przygotowanego wg. scenariusza Ewy Nakoniecznej przy współpracy z Cezary Nędzi (zdjęcia) i Mariusz Pyrka (montaż), zrealizowanego i udostępnionego przez Grupę Medialną TV Dami.

Serdecznie zapraszamy!


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279733

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska