dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych już dziś. Serdecznie zapraszamy na stoisko LGD.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych, które odbędą się w dniach 19 i 20 listopada 2015 r. Na imprezie organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomiu zaprezentuje się również nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, które odwiedzającym przedstawi ofertę wydanych na przestrzeni ostatnich dwóch lat publikacji turystycznych, historycznych, oraz tych promujących dziedzictwo kulinarne obszaru gmin LGD.

Targi są imprezą cykliczną, organizowaną co dwa lata. Mają na celu promocję publikacji dotyczących regionu radomskiego oraz działających na ziemi radomskiej wydawnictw. Podczas targów zaprezentują się najważniejsze instytucje kulturalne z Radomia i regionu radomskiego prowadzące działalność wydawniczą. Ważnym punktem programu V Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych będzie wręczenie Nagrody Literackiej Miasta Radomia. Organizatorem Targów jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich w Radomiu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.


 

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361225

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska