NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy wystawców produktów lokalnych i regionalnych na stoisko LGD Razem dla Radomki na Targach Natura Food w Łodzi

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Budowa silnej marki produktów tradycyjnych i dziedzictwa kulinarnego Doliny Radomki” reprezentować będzie Województwo Mazowieckie na Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food 2017, które odbędą się w dniach 13-15 października 2017 r. w Łodzi.

Z przyjemnością pragniemy zaprosić do udziału w Targach lokalnych wytwórców produktów tradycyjnych, lokalnych i regionalnych. Zapraszamy na stoisko LGD Razem dla Radomki reprezentujące województwo mazowieckie, na którym zachęcamy do zaprezentowania swoich produktów, zdrowych i dobrych jakościowo, aby rozpropagować, reklamować i zapoznać z nimi jak najszersze grono odbiorców, hurtowników i dystrybutorów żywności. Możliwość prezentowania swoich produktów na naszym stoisku jest bezpłatna.

Celem naszego udziału jest przygotowanie stoiska wystawienniczego promującego produkt tradycyjny „Paprykę Przytycką” oraz pozostałe produkty tradycyjne i produkty wytwarzane przez producentów produktów regionalnych i lokalnych. Jest to okazja do zaprezentowania najlepszych producentów, którzy prezentować będą swoje wytwory na tychże największych targach branży rolniczej w Polsce. Promocja taka pozwala wpłynąć na kreowanie i rozwój lokalnych marek, oraz znalezienie nowych rynków i odbiorców. Targi odwiedza blisko 15 tysięcy osób, w tym przedstawiciele kadry menedżerskiej, osoby odpowiedzialne za zakupy w sieciach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych, właściciele sklepów, hurtownicy i dystrybutorzy żywności, a także przedstawiciele ambasad i branży z krajów europejskich, oraz osoby prywatne, chcące poznać ofertę dziedzictwa kulinarnego regionów.

Prezentujemy bogaty program Tegorocznych X Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i VI Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO, wypełniony warsztatami, prelekcjami, pokazami, konsultacjami i spotkaniami z gośćmi specjalnymi.
Każdy odwiedzający NATURA FOOD i beECO 2017, który związany jest zawodowo z branżą dobrej jakościowo żywności i produktami ekologicznymi będzie miał szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe, odbyć spotkania branżowe oraz poszerzyć swoją wiedzę, uczestnicząc w bogatym programie wydarzeń branżowych. Dla miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania, osób borykających się z problemem alergii, czy też wszystkich, którzy zamierzają podjąć wyzwanie życia w stylu eko prezentowane będzie szereg wydarzeń towarzyszących, bezpłatne porady i konsultacje z ekspertami oraz degustacje produktów przygotowane przez wystawców. Szczegółowy program Targów dostępny jest tu: http://www.targi.lodz.pl/targi/316-x-miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznej-i-naturalnej-natura-food-vi-targi-ekologicznego-stylu-zycia-beeco/6054-dla-odwiedzajacych/program/

Projekt pt. "Budowa silnej marki produktów tradycyjnych i dziedzictwa kulinarnego Doliny Radomki." realizowany jest w ramach zadania publicznego „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Zadanie 13. Projekt współfinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”.

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2643893

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska