NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Nic nie smakuje tak jak nasze lokalne produkty. Zachęcamy do obejrzenie filmu opracowanego na zlecenie Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w 2016 roku w którym pokazujemy bogactwo dziedzictwa kulinarnego Doliny Radomki.

W filmie możemy zobaczyć zdrowe i smaczne produkty wyróżniające nasz region, takie jak: Produkt Tradycyjny "Papryka Przytycka" – o którym opowiada producent Marek Grela z gminy Przytyk Produkty Tradycyjne - Wędliny z Gospodarstwa Rolnego Elżbiety i Wojciecha Pysiak ze Zdziechowa, Miody pszczele odmianowe – z Pasieki Murawscy Łukasza Murawskiego z Woli Wacławowskiej, Dżem z czerwonej papryki - Catering Camelot Elżbiety Bień z Cerekwi, Pieczywo z Piekarni Wacyn Ewy Brzezińskiej i Andrzeja Karczewskiego, Pierogi z Bajki - Zajazd Bajka - Elżbiety Chuda (Kowalanka, gmina Wolanów), Smaczek z Doliny Radomki - Gospodarstwo Sadownicze Monika Bankiewicz (Komorów, gmina Wieniawa).

Polecamy te nasze przepyszne produkty. Film opracowany przez Roberta Utkowskiego w 2016 roku w ramach projektu LGD „Razem dla Radomki” pt. Mazowiecka Kuźnia Smaków.


album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2020 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 3474006

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska