dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2017

Wystawa Andrzej Wajda 40/90 . Wystawa na Placu Konstytucji 3 maja dostępna jeszcze do  30 stycznia 2017 r.

Wystawa Andrzej Wajda 40/90 . Wystawa na Placu Konstytucji 3 maja dostępna jeszcze do 30 stycznia 2017 r.

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” zaprasza do obejrzenia wystawy przygotowanej na Placu Konstytucji 3 w Radomiu, która została poświęcone wybitnemu polskiemu reżyserowi filmowemu – Andrzejowi Wajdzie.

VIII Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego.

VIII Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego.

Starostwo Powiatowe w Radomiu wraz z samorządami po raz ósmy organizuje konkurs na Najlepszego Sportowca Powiatu Radomskiego w roku 2016, którego finał odbędzie się w 27 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół Muzycznym im. Oskara Kolberga w Radomiu, ul. 25 czerwca 70. Celem dorocznej uroczystości jest ogłoszenie wyników i wręczenie nagród najlepszym sportowcom powiatu radomskiego. Wyróżnieni zostaną także wychowawcy, trenerzy, sportowcy z powiatu radomskiego, którzy odnoszą sukcesy w klubach poza miejscem zamieszkania, jak również wybitnie zasłużone osoby dla radomskiego sportu. Imprezie towarzyszyć będą występy artystyczne.

Koncert i spotkanie z kompozytorem Krzesimirem Dębskim. 20 stycznia 2017 r. – Zakrzew.

Koncert i spotkanie z kompozytorem Krzesimirem Dębskim. 20 stycznia 2017 r. – Zakrzew.

20 stycznia 2017 r. (piątek) o godz. 18:00 gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie będzie Krzesimir Dębski - wybitny kompozytor, autor wielu przebojów, skrzypek jazzowy, dyrygent, aranżer i producent muzyczny. Krzesimir Dębski jest także autorem książki „Nic nie jest w porządku. Wołyń moja rodzinna historia”. Przedstawia w niej historię swojej rodziny, która staje się jednocześnie historią tysięcy Polaków, zamordowanych przez Ukraińców podczas Rzezi Wołyńskiej. Jego rodzice cudem uratowali się z pogromu w miasteczku Kisielin, gdzie zginęło kilkudziesięciu Polaków. Ukraińcy zamordowali dziadków kompozytora, nie wiadomo, gdzie znajdują się ich prochy.

Zapraszamy do lektury 77 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

Zapraszamy do lektury 77 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury pierwszego w 2017 roku wydania Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia i inicjatywy realizowane przez nas w okresie dwóch ostatnich miesięcy.Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury pierwszego w 2017 roku wydania Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia i inicjatywy realizowane przez nas w okresie dwóch ostatnich miesięcy.

Strona 2 z 3 [ « 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280797

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska