dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2017

12 Turniej Sołectw – Święto Plonów w Jedlińsku.

12 Turniej Sołectw – Święto Plonów w Jedlińsku.

Integracja środowiska lokalnego, popularyzacja rekreacji wśród mieszkańców sołectw oraz zapewnienie czynnego wypoczynku i współzawodnictwa sportowego poprzez uaktywnienie mieszkańców gminy Jedlińsk to główne cele które przyświecają organizowanemu już od 12 lat Turniejowi Sołectw. Jego najbliższa edycja odbędzie się 27 sierpnia 2017 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku.

Stan nieważkości - poezje Anny Łęckiej i Andrzeja Mędrzyckiego.

Stan nieważkości - poezje Anny Łęckiej i Andrzeja Mędrzyckiego.

Serdecznie zapraszamy 3 lutego, na godzinę 18.00 do Klubu Środowisk Twórczych Łaźnia w Radomiu na promocję intrygująco, bo dialogowo skonstruowanego tomiku wierszy Anny Łęckiej i Andrzeja Mędrzyckiego STAN NIEWAŻKOŚCI. Gośćmi wieczoru będą: Andrzej Kuba Kubacki, artysta estradowy, tenor operowy o koloraturowej barwie głosu i bardzo wysokich alikwotach muzycznych oraz Kuba Mędrzycki, dziennikarz zawodowo związany z radiem Złote Przeboje. Recytacje: Danuta Dolecka i Jan Wulkiewicz.

Program artystyczny „Kuszenie Śmierci”

Program artystyczny „Kuszenie Śmierci”

Wójt Gminy Jedlińsk zaprasza na bezpłatny program artystyczny o charakterze profilaktyki uzależnień pt. „Kuszenie Śmierci”, który odbędzie się 31 stycznia 2017 r. o godz. 10:00 w Publicznym Gimnazjum w Jedlińsku. Program „Kuszenie Śmierci” to opowieść o człowieku, który wiele razy mógł wybrać ciemną drogę, kuszony przez środowisko „artystyczne”, najpierw w liceum, później na deskach teatru i planie filmowym. Jest to spowiedź artysty, który wiążąc swoje życie ze sceną muzyczną i filmem nigdy nie użył „wspomagaczy”, gdyż twórcze działania tak dalece pochłonęły jego umysł i serce, że zwyczajnie w ich mnogości wygrała wolność od używek i pasja.

Bezpłatne warsztaty szydełkowania w Jedlińsku.

Bezpłatne warsztaty szydełkowania w Jedlińsku.

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zaprasza wszystkie chętne osoby na bezpłatne warsztaty które odbywać się będą cyklicznie. Szczegółowych informacji udziela oraz prowadzi zapisy GCKiKF pod nr tel. 48 32 13052

Strona 1 z 3 [ 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224153

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska