dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2016

Koncert: Big band

Koncert: Big band "Mundana" i trębacze

W poniedziałek, 11 stycznia, o godzinie 19:00 w Resursie Obywatelskiej odbędzie się koncert big bandu "Mundana". Razem z zespołem zagrają trębacze - Dominik Gawroński, Damian Czarnecki oraz Dariusz Umięcki.

Postświątecznie: Krystyna Tkacz u  Gombrowicza.

Postświątecznie: Krystyna Tkacz u Gombrowicza.

Muzeum Witolda Gombrowicza tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia zaprasza na koncert postświąteczny: Krystyna Tkacz zaśpiewa utwory Brechta, Osieckiej i Kulmowej, a także teksty Kurta Tucholskiego, przenosząc nas w atmosferę kabaretów lat 30. Towarzyszyć jej będą: Urszula Borkowska - fortepian i Sebastian Wypych – kontrabas. Tradycyjnie więc we Wsoli nowy rok rozpoczniemy dobrym tekstem z dobrą muzyką w świetnym wykonaniu.

Prezes LGD Razem dla Radomki Cezary Adam Nowek nominowany w Konkursie na Człowieka Roku w Powiecie Radomskim.

Prezes LGD Razem dla Radomki Cezary Adam Nowek nominowany w Konkursie na Człowieka Roku w Powiecie Radomskim.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w konkursie organizowanym przez radomski dziennik Echo Dnia, w konkursie na Człowieka Roku 2015 w Powiecie Radomskim nominowany został Prezes Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” – Cezary Adam Nowek, którego sylwetkę przybliżamy w niniejszej informacji. W ramach konkursu możemy głosować raz dziennie na stronie internetowej, poprzez Facebooka, a także poprzez wysyłkę SMS o treści czlowiekrad.17 pod numer 71321. O kolejności i tytule zadecydują głosy czytelników i kapituły redakcyjnej.

Zapustowy Bal Kobiet w Jedlińsku. 7 lutego 2016 r.

Zapustowy Bal Kobiet w Jedlińsku. 7 lutego 2016 r.

Wójt Gminy Jedlińsk wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Jedlińsku zapraszają na VI Zapustowy Bal Kobiet, który odbędzie się 7 lutego 2016 r. w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku. Jest to impreza, która rozpoczyna tradycyjne obchody Kusaków – obrzędu Ścięcia Śmierci – jedynego tego rodzaju widowiska obchodzonego w Polsce, którego tradycja obchodzenia sięga swoim rodowodem odległych nam czasów.

Strona 5 z 5 [ « 1 2 3 4 5 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262237

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska