dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2016

Święto Matki Bożej Gromniczej w Muzeum Wsi Radomskiej.

Święto Matki Bożej Gromniczej w Muzeum Wsi Radomskiej.

Zapraszamy 2 lutego 2016 roku w godzinach 16:00 - 19:10 na uroczystości Święta Matki Boskiej Gromnicznej do Muzeum Wsi Radomskiej.

Ponowne odkrywanie powstania.Koncert w Klubie Osiedlowym „Ustronie” w Radomiu

Ponowne odkrywanie powstania.Koncert w Klubie Osiedlowym „Ustronie” w Radomiu

Poezja i muzyka upamiętnią powstańców styczniowych. Koncert odbędzie się 27 stycznia w Klubie Osiedlowym w Radomiu, z okazji 153. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Wydarzenie jest kontynuacją ogólnopolskiego projektu Roberta Grudnia „Każdemu marzy się wolność”.Tym razem autor i organizator imprez edukacyjno – artystycznych postawił na spontaniczność i naturalność. W koncercie wystąpią uczniowie z PSP nr 9, młodzież z Klubu Osiedlowego „Ustronie” oraz osoby, na co dzień wykonujące inne zawody, dla których sztuka jest pasją. Publiczność zobaczy Czesława Banaszczyka znanego radomskiego poetę – tym razem jako recytatora, a także Bogusława Beka, zaś scenariusz i słowo wiążące opracowała Anna Drela.

Wystawa

Wystawa "Artur Grottger – Powstanie Styczniowe 1863 roku"

W Klubie Osiedlowym przy ul. Sandomierskiej w Radomiu, od 27 stycznia do końca lutego 2016 roku będzie czynna wystawa "Artur Grottger – Powstanie Styczniowe 1863 roku". Cykl obrazów składa się z fotokopii słynnych kartonów Artura Grottgera, czołowego malarza polskiego romantyzmu, pochodzących ze zbiorów Roberta Grudnia. Autor prac, wzorem wielu polskich artystów XIX-wieku, walczył poprzez sztukę o niepodległość kraju. Jego obrazy tchną zaangażowaniem i patriotyzmem.

Zapraszamy na obrzęd Ścięcia Śmierci – Kusaki do Jedlińska.

Zapraszamy na obrzęd Ścięcia Śmierci – Kusaki do Jedlińska.

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku jest organizatorem wydarzenia kończącego karnawał w Jedlińsku, tzw. Jedlińskie Zapusty. Elementem tego wydarzenia będzie widowisko plenerowe: Ścięcie Śmierci, które jest jedynym tego typu wydarzeniem kulturalnym w Polsce i Europie. Swoim rodowodem sięga ono XVI stulecia i jest nadal kultywowane w Jedlińsku na pamiątkę „prawa miecza”, które Jedlińsk otrzymał przy lokacji miasta w 1530 roku

Strona 2 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279954

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska