dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2015

Niemena Pamięci Rapsodia Żałosna – koncert Bogdana Mizerskiego w Radomiu

Niemena Pamięci Rapsodia Żałosna – koncert Bogdana Mizerskiego w Radomiu

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu zaprasza na koncert zatytułowany „Niemena Pamięci Rapsodia Żałosna” w wykonaniu Bogdana Mizerskiego, który odbędzie się w dniu 17 stycznia 2015 r. o godzinie 18.00. Zapraszamy.

Kozienicki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Leokadii Stryś „Marzenia w kolorach”.

Kozienicki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Leokadii Stryś „Marzenia w kolorach”.

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na wystawę Leokadii Styś pt. MARZENIA W KOLORACH. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 16 stycznia 2015r. (piątek) o godz. 18.00 w Galerii Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).

Zachęcamy do lektury 56 numeru Biuletynu Razem dla Radomki

Zachęcamy do lektury 56 numeru Biuletynu Razem dla Radomki

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury Biuletynu Informacyjnego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. W aktualnym numerze publikujemy artykuł dotyczący nowego i aktualnego programu określającego kształt Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w którym to przedstawiamy główne kierunki zamierzonych do realizacji działań. Warto zaznaczyć iż w najbliższym okresie programowania przeznaczono ponad 13,5 mld euro na działania PROW-u. Będąc przy temacie nowego kształtu Ledera, zachęcamy również do lektury artykułu przedstawiającego opinię Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w sprawie Rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność jako narzędzia które może przyczynić się do efektywniejszego rozwoju obszarów wiejskich, miejskich i podmiejskich w perspektywie najbliższych 6 lat.

Mazowiecki Oddział Doradztwa Rolniczego poleca nową aplikację mobilną „Magiczne Mazowsze”

Mazowiecki Oddział Doradztwa Rolniczego poleca nową aplikację mobilną „Magiczne Mazowsze”

Magiczne Mazowsze – to nazwa aplikacji mobilnej, promującej mniej znane zakątki Mazowsza w formie 7. tematycznych szlaków, na których znajdują się obiekty zabytkowe, ważne miejsca historyczne i przyrodnicze. Aplikacja promuje również gospodarstwa agroturystyczne i obiekty turystyki wiejskiej współpracujące z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego.

Strona 3 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280938

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska