dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2015

LGD zaprasza na „Smaczną Polskę” – Wystawę Rolno-Żywnościową 25 lecia.

LGD zaprasza na „Smaczną Polskę” – Wystawę Rolno-Żywnościową 25 lecia.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Stoisko Wystawiennicze, przygotowane przez Stowarzyszenie Razem dla Radomki, wspólnie z producentami naturalnie mętnych soków – Smaczek z Doliny Radomki – aktualnymi Mistrzami AGROLIGI – Gospodarstwem Sadowniczym Moniki i Tomasza Bankiewiczów, oraz Pasieką Murawscy i Cateringiem Camelot – które będą mogli Państwo odwiedzić podczas najbliższego weekendu na Wystawie Rolno-Żywnościowej 25 lecia. Wydarzenie odbędzie się w Warszawskim Centrum Expo XXI, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Wstęp wolny.

Ferie zimowe w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie

Ferie zimowe w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie

Gminne Centrum Kultury w Wolanowie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Feriach Zimowych, które będą organizowane w dniach 19- 30 stycznia 2015 r. w budynku GCK w Wolanowie oraz Świetlicy w Mniszku. W programie m.in. : zajęcia Capoeira`y trzy razy w tygodniu, zajęcia kulinarne w tym spotkanie z szefem kuchni, zajęcia plastyczne, techniczne, karaoke, popołudnia bajkowo- filmowe, turnieje, konkursy.

Koncert Noworoczny na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów

Koncert Noworoczny na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów

Fundacja im. Mikołaja z Radomia, Robert Grudzień zapraszają na koncert noworoczny, podczas którego wystąpi Anna Zagdańska (sopran) oraz Robert Grudzień (organy). W programie wykonane zostaną kolędy pieśni maryjne.

Łaźnia zaprasza na balladowy wieczór z Trio+

Łaźnia zaprasza na balladowy wieczór z Trio+

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia” zaprasza na balladowy wieczór z Trio+ już 16 stycznia o godz. 18:00. Trio+ to zespół grający covery znanych utworów.

Strona 2 z 4 [ « 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278373

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska