dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2015

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na uroczystość Święta Matki Boskiej Gromnicznej

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na uroczystość Święta Matki Boskiej Gromnicznej

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza 2 lutego (poniedziałek) w godzinach 16:00 - 19:15 na uroczystości Święta Matki Boskiej Gromnicznej. Uroczystość rozpocznie się o godz. 16:00 Mszą świętą w kościele z Wolanowa celebrowana przez ks. Biskupa dr. Henryka Tomasika. Następnie odbędzie się procesja z gromnicami do zagrody z Alojzowa.

Wystawa Rolno-Żywnościowa 25 – lecia „Smaczna Polska” za nami. LGD z nagrodą za najładniejsze i najsmaczniejsze stoisko!

Wystawa Rolno-Żywnościowa 25 – lecia „Smaczna Polska” za nami. LGD z nagrodą za najładniejsze i najsmaczniejsze stoisko!

Smaczna Polska – to wystawa obrazująca dokonania i dorobek 25 lecia Wolnej Polski w obszarze rolno-żywnościowym w wydaniu najlepszych polskich producentów i przetwórców żywności, a także firm i instytucji wspomagających rolnictwo i przetwórstwo rolne. Na zorganizowanej w ubiegły weekend w Warszawie wystawie nasze wspólne stoisko wystawiennicze przygotowane z producentami z obszaru działania „Razem dla Radomki” zostało uznane za najciekawsze i najsmaczniejsze, zdobywając nagrodę przyznaną przez organizatorów Targów.

26-600 Kultura. Nowy projekt promujący muzea regionu radomskiego.

26-600 Kultura. Nowy projekt promujący muzea regionu radomskiego.

Jeden bilet do sześciu muzeów na terenie Radomia i w najbliższej okolicy, propozycje ścieżek turystycznych i aktywnego spędzania wolnego czasu oraz informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych to główne założenia projektu „26-600 Strefa Kultury”.

Nowy szlak na mapie turystycznej regionu radomskiego.

Nowy szlak na mapie turystycznej regionu radomskiego.

Niedługo region radomski będzie miał nowy szlak turystyczny. Przygotowany zostanie szlak twórczości architektonicznej Stefana Szyllera. Decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego projekt otrzymał unijne dofinansowanie w wysokości ponad 734 tys. zł. Umowę w tej sprawie podpisali wicemarszałek Leszek Ruszczyk oraz proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu ks. kanonik Roman Adamczyk.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224109

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska