dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2014

Cmentarzyska kultury pomorskiej i przeworskiej w Gulinie-Młynie

Cmentarzyska kultury pomorskiej i przeworskiej w Gulinie-Młynie

Od 22 grudnia, w podziemiach Muzeum im. J. Malczewskiego prezentujemy wystawę będącą elementem promocji projektu naukowego pt. „Cmentarzyska kultury pomorskiej i przeworskiej w Gulinie-Młynie” prowadzonego w latach 2012-2013 przez Dział Archeologii Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: Dziedzictwo Kulturowe, priorytet: Ochrona zabytków archeologicznych.

Koncert Galowy Strauss Festiwal Orchestra już 11 stycznia w Radomiu!

Koncert Galowy Strauss Festiwal Orchestra już 11 stycznia w Radomiu!

Szykuje się wielka gratka dla radomskich melomanów. W sobotę, 11 stycznia, o godzinie 19 w sali koncertowej Urzędu Miejskiego odbędzie się Koncert Galowy muzyki Johanna Straussa. Strauss Festival Orchestra przedstawi porywającą muzykę epoki Franciszka Józefa I i przeniesie słuchaczy do roztańczonego cesarskiego Wiednia.

Nowe atrakcje turystyczne w regionie radomskim

Nowe atrakcje turystyczne w regionie radomskim

Nowe Miasto nad Pilicą oraz powiat zwoleński stawiają na rozwój bazy turystycznej. Dzięki pozyskanemu wsparciu unijnemu powstaną m.in. wyciąg do wakeboardu i nart wodnychoraz ścieżki pieszo-rowerowe. Na terenie zespołu przyrodniczo-historycznego „Sycyna” zostaną odbudowane istniejące stawy oraz powstanie terenowa ścieżka edukacji ekologicznej. Całkowita wartość projektów to ponad 1,1 mln zł, z czego blisko 800 tys. zł dołożyła UE. Umowy w tej sprawie podpisali wicemarszałek Leszek Ruszczyk oraz beneficjenci.

Zapraszamy do Bierwiec na noworoczny koncert kolęd i pastorałek.

Zapraszamy do Bierwiec na noworoczny koncert kolęd i pastorałek.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic zaprasza w dniu 6 stycznia 2014 r. w święto Trzech Króli na godzinę 9.00 na koncert kolęd w wykonaniu chóru nauczycielskiego Canto z Przysuchy. Koncert odbędzie się w kościele Niepokalanego Serca NMP w Bierwcach.

Strona 7 z 8 [ « 1 .. 4 5 6 7 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361188

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska