dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2014

Nowa publikacja LGD: E-learning w poznaniu naszego dziedzictwa

Nowa publikacja LGD: E-learning w poznaniu naszego dziedzictwa

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury publikacji, która została przygotowana jako podsumowanie realizowanego w ubiegłym roku przez nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” projektu zatytułowanego „E-learning w poznaniu naszego dziedzictwa”. Znajdą w niej Państwo informacje o bogatej kulturze i dziedzictwie obszarów wiejskich, opisy ciekawych miejsc, architektury, wydarzeń - które na stałe zapisały się na karatach historii obszaru działania LGD.

22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już po raz 22 w najbliższą niedzielę w całej Polsce będzie można spotkać wolontariuszy WOŚP zbierających pieniądze do specjalnych puszek i wręczających za datki czerwone serduszka. Pieniądze zebrane podczas 22. Finału WOŚP przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowe i po raz drugi na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Koncert „Romantycznie Andre’ Rieu” w Kozienicach

Koncert „Romantycznie Andre’ Rieu” w Kozienicach

Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice im. Ks. Franciszka Siarczyńskego zaprasza już jutro 10 stycznia 2014 r. na koncert Romantycznie Andre’ Rieu w wykonaniu Międzynarodowej Orkiestry Symfonicznej. Początek o godzinie 17.30.

We Wsoli: Machalica i nie tylko

We Wsoli: Machalica i nie tylko

"Tuwim liryczny i nie tylko" – taki tytuł ma wydarzenie, którym 12 stycznia Muzeum Witolda Gombrowicza inauguruje tegoroczną działalność. Teksty Juliana Tuwima interpretować będą we Wsoli Piotr Machalica i Piotr Borowski, usłyszymy również muzykę Zygmunta Koniecznego w wykonaniu pianistki Agnieszki Garniewicz.

Strona 6 z 8 [ « 1 .. 3 4 5 6 7 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361050

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska