dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2014

Koncert noworoczny w wykonaniu Humi Accordian Band w Zakrzewie

Koncert noworoczny w wykonaniu Humi Accordian Band w Zakrzewie

31 stycznia 2014 r. w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu zespołu Humi Accordion Band. HUMI ACCORDION BAND jest szkolnym zespołem muzycznym prowadzącym działalność artystyczną od roku 1986 przy Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

Koncert zimowy Radomskiej Orkiestry Kameralnej

Koncert zimowy Radomskiej Orkiestry Kameralnej

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na „Koncert Zimowy”, przedstawiający muzyczny kontrast pomiędzy Europą a Ameryką Południową, który odbędzie się w sobotę, 18 stycznia o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu. Koncert zimowy to także zderzenie dwóch całkowicie odmiennych osobowości: solisty Michała Zaborskiego oraz dyrygenta Enrique Batiza. Ta mieszanka na pewno rozgrzeje melomanów w styczniowy, zimowy wieczór. Usłyszymy między innymi dzieła dwóch niemieckich kompozytorów żyjących niemal w tych samych latach: Ludwiga van Beethovena oraz Franza Antona Hoffmeistra.

Świat bajek i baśni w Muzeum im. Jacka Malczewskiego

Świat bajek i baśni w Muzeum im. Jacka Malczewskiego

Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu zaprasza na wyjątkową wystawę pn. "Świat bajek i baśni" już od 26 stycznia. Wystawa przedstawia najpiękniejsze bajki i baśnie, występujące w nich postaci, obrazy o tematyce baśniowej, elementy scenografii teatralnych i kostiumów, lalki teatralne...

Wernisaż wystawy Tomasza Skórki – Ożywcze Miejsce

Wernisaż wystawy Tomasza Skórki – Ożywcze Miejsce

Centrum Rzeźby Polskiej zaprasza na wystawę Tomasza Skórki. "Ożywcze miejsce" będzie można oglądać już od 18 stycznia. Wystawa jest kolejną odsłoną rozrastającego się cyklu rzeźb z gatunku przedmiotów niepotrzebnych.

Strona 4 z 8 [ « 1 2 3 4 5 6 7 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4614743

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska