dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2014

Wystawa Olgi Wagner w Kozienickim Domu Kultury

Wystawa Olgi Wagner w Kozienickim Domu Kultury

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na wystawę Olgi Wagner pt. NIEDOSTRZEGANE. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 24 stycznia 2014r. (piątek) o godz. 17.00 w Galerii Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).

Projekt Rosja przedstawia: Tropem rosyjskich bardów.

Projekt Rosja przedstawia: Tropem rosyjskich bardów.

Radomska Galeria "Łaźnia" zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu przybliżającego kulturę wschodnich sąsiadów. Najbliższy Projekt Rosja odbędzie się już dziś o godzinie 18.00. Do Radomia zawita Jewgienij Czułkow - jeden z tegorocznych gości III Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Pieśni i Poezji Włodzimierza Wysockiego „Tropami Wysockiego – pieśni narowiste”, odbywającego się w Warszawie. Artysta, który znał się i przyjaźnił z Wysockim.

Miłosz po amerykańsku

Miłosz po amerykańsku

Radomska galeria „Łaźnia” zaprasza od 24 stycznia na wystawę „Miłosz po amerykańsku”, pokazującą życie prywatne Noblisty na fotografiach z archiwów Andrzeja Miłosza i Adama Lizakowskiego. Podczas wernisażu, który odbędzie się w dniu 24 stycznia o godzinie 18.00 literaturoznawca dr Ewa Kołodziejczyk wygłosi wykład poświęcony amerykańskim wątkom twórczości Czesława Miłosza. Otwarcie wystawy uświetni również recytacja wybranych utworów Noblisty.

Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Światowej - przewodnik i mapa

Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Światowej - przewodnik i mapa

Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Światowej w województwie małopolskim wiedzie do miejsc, które w latach 1914-1915 były areną kluczowych zmagań armii austro-węgierskiej i niemieckiej z armią rosyjską na froncie wschodnim Wielkiej Wojny. Nowy przewodnik turystyczny, mapa i aplikacja mobilna pt. „Małopolska. Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Światowej" zachęcają do historycznej podróży wzdłuż szlaku i poznania pamiątek sprzed wieku. Wydawcą publikacji jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Strona 3 z 8 [ « 1 2 3 4 5 6 .. 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279737

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska