NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2014

Fantastyczny Wieczór w Resursie Obywatelskiej

Fantastyczny Wieczór w Resursie Obywatelskiej

"Resursa Obywatelska" zaprasza 1 lutego o 18:00 na Fantastyczny Wieczór!- czyli spotkanie fanów fantastyki i sztuki teatralnej. Teatr Poszukiwań zaprezentuje spektakl "Podróż ósma" na podstawie opowiadania z "Dzienników gwiazdowych" Stanisława Lema. Spektakl w adaptacji i reżyserii Włodzimierza Mancewicza. Podczas wieczoru można będzie te zobaczyć spektakl taneczny "Ufoludki w wykonaniu grup tanecznych "Ogarnij" oraz "Young, HIP - HOP" z udziałem BEATBOX.

Muzyka Tradycyjna i instrumentarium ludowe z regionu radomskiego – nowa wystawa w Przysusze

Muzyka Tradycyjna i instrumentarium ludowe z regionu radomskiego – nowa wystawa w Przysusze

Szczególnie polecamy! Świetne fotografie Piotra Baczewskiego i obrazy Andrzeja Bieńkowskiego, oraz dawne instrumenty wiejskie z kolekcji Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze oraz Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu, będziemy mogli podziwiać od 21 lutego 2014 r. na nowej wystawie zatytułowanej „Muzyka Tradycyjna i instrumentarium ludowe z regionu radomskiego” w Przysusze.

Jest już 45 numer Biuletynu LGD

Jest już 45 numer Biuletynu LGD

Zachęcamy do lektury pierwszego w 2014 roku numeru Biuletynu Informacyjnego naszego Stowarzyszenia. Znajdą w nim Państwo informacje na temat bieżących zagadnień, inicjatyw i zadań podejmowanych przez LGD. Nowy rok rozpoczynamy nową inicjatywą - projektem "Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej, w ramach którego już od początku lutego zaoferujemy Państwu nowatorskie szkolenia. W naszym wydawnictwie przedstawimy sylwetkę stowarzyszenia związanego z zespołem ludowym "Wolanianki"; relacje z projektów które otrzymały wsparcie finansowe w ramach naborów prowadzonych przez LGD "Razem dla Radomki"; zaproszenie na Turniej Regionalny w Przytyku którego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Zapusty czyli ludowy karnawał z Oskarem Kolbergiem”.

Męski rejs – po Ziemi Jana Kochanowskiego

Męski rejs – po Ziemi Jana Kochanowskiego

Dom Kultury w Zwoleniu, zaprasza w walentynki – 14 lutego o godzinie 18.00 na „Miejski rejs” – wieczór poetycki z udziałem Adriana Szarego i Rafała Błędowskiego.

Strona 1 z 8 [ 1 2 3 4 .. 8 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2923026

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska