dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2013

Festiwal Produktów Regionalnych w Zwoleniu

Festiwal Produktów Regionalnych w Zwoleniu

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zaprasza na szóstą edycję Festiwalu Produktów Regionalnych „Z nowym rokiem, nowym krokiem”, która odbędzie się w dniu 12 stycznia 2013 r. w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu. Wezmą w niej udział koła gospodyń wiejskich oraz zespoły folklorystyczne, reprezentujące gminy objęte Lokalną Strategią Rozwoju tj. Ciepielów, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Pionki, Przyłęk, Tczów oraz Zwoleń.

Turniej Regionalny w Przytyku – 9 stycznia 2013 r.

Turniej Regionalny w Przytyku – 9 stycznia 2013 r.

9 stycznia odbędzie się dziesiąty Turniej Regionalny – Konkurs Kolęd i pastorałek w gimnazjum w Przytyku. Będzie to jubileuszowa impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń szkolnych i całej lokalnej społeczności.

Podsumowaniem dziesiątej imprezy będzie pokaz najciekawszych fragmentów poprzednich dziewięciu. Pierwsza tego typu odbyła się w 2004 roku pod hasłem Oblicza Małej Ojczyzny. Kolejne na stałe wpisały w tradycję szkoły. Na wybór tematyki corocznych turniejów miały wpływ, między innymi: tradycje i zwyczaje regionu przytyckiego oraz członkostwo Polski w Unii Europejskiej.

Wystawa fotografii Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego

Wystawa fotografii Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego

W najbliższy wtorek 8 stycznia Radomskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do Małej Galerii RTF w bibliotece na kolejny wernisaż wystawy fotografii. Tym razem Bartłomiej Bałaban, krakowianin, zaprezentuje to, co najbardziej pasjonuje go w fotografii.

Otwarcie wystawy Poszli nasi w bój bez broni

Otwarcie wystawy Poszli nasi w bój bez broni

Muzeum Regionalne w Kozienicach wspólnie z Archiwum Państwowym w Radomiu zaprasza na otwarcie wystawy zorganizowanej dla uczczenia 150 rocznicy wybuchu powstania styczniowego pn. „Poszli nasi w bój bez broni”.

Strona 5 z 5 [ « 1 2 3 4 5 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279904

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska