dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2013

Zaproszenie na Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek do Wolanowa!

Zaproszenie na Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek do Wolanowa!

Koncert odbędzie się 13 stycznia 2013r. o godzinie 16:00 w kościele pw. Św. Doroty w Wolanowie. Wystąpią: chór CANTO oraz zespół Cordis.

Ocalić od zapomnienia – folkowe podsumowanie projektu w Bieniędzicach

Ocalić od zapomnienia – folkowe podsumowanie projektu w Bieniędzicach

Wójt Gminy Wolanów Krzysztof Murawski wspólnie ze Stowarzyszeniem „Razem dla Rozwoju” z Bieniędzic zapraszają w najbliższą sobotę na wydarzenie podsumowujące realizację projektu „Ocalić od zapomnienia” który uzyskał dofinansowanie w ramach naborów wniosków przeprowadzonych przez LGD „Razem dla Radomki” dla działania Małe Projekty w ramach Osi 4 Leader PROW 2007-2013 r. Ocalić od zapomnienia to projekt którego celem była promocja i edukacja w zakresie dziedzictwa kultury ludowej, w ramach którego przeprowadzono warsztaty edukacyjne, muzyczne i artystyczne, dokonano zakup instrumentów muzycznych

33 numer Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

33 numer Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

Przed Państwem kolejne wydanie Biuletynu Informacyjnego LGD „Razem dla Radomki”. Znajdziecie w nim artykuły poświęcone inicjatywom i wydarzeniom, które odbywały się na terenie naszych gmin w miesiącu grudniu!

Grażyna Auguścik rozpocznie sezon koncertowy u Gombrowicza

Grażyna Auguścik rozpocznie sezon koncertowy u Gombrowicza

Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli zaprasza wszystkich chętnych w najbliższy piątek – 11 stycznia 2013 roku na godzinę 19.00 na koncert kolęd w jazzowych aranżacjach – w wykonaniu Grażyny Auguścik, wybitnej wokalistki jazzowej, uznawanej przez krytyków amerykańskich za jedną z najciekawszych postaci na światowej scenie jazzowej. We Wsoli wystąpi wraz z tri Andrzeja Jagodzińskiego w składzie: Andrzej Jagodziński – fortepian, Adam Cegielski – kontrabas, Czesław Bartkowski – perkusja.

Strona 4 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278235

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska