dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Styczeń 2013

Wystawa Janusza Karasia w Kozienicach

Wystawa Janusza Karasia w Kozienicach

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na wystawę „Ziemia kozienicka w rysunku i malarstwie” Janusza Karasia. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 18 stycznia 2013r. (piątek) o godz. 17.00 w Galerii Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).

Zapustowy Bal Kobiet w Jedlińsku

Zapustowy Bal Kobiet w Jedlińsku

Zapraszamy na III Zapustowy Bal Kobiet, który odbędzie się 10 lutego 2013 r. w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku. Jest to impreza, która rozpoczyna tradycyjne obchody Kusaków – obrzędu Ścięcia Śmierci – jedynego tego rodzaju widowiska obchodzonego w Polsce, którego tradycja obchodzenia sięga swoim rodowodem odległych nam czasów.

Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego

Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego

Już po raz czwarty Starostwo Powiatowe w Radomiu wraz z samorządami organizuje Galę Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego, która odbędzie się w piątek – 18 stycznia 2013 r. o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, przy ul 25 czerwca 70.

Koncert zimowy na smyczki

Koncert zimowy na smyczki

W sobotę 19 stycznia odbędzie się koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej, podczas którego usłyszymy dzieła największych mistrzów – Bach, Mozart, Czajkowski, Paganini. Wystąpi Roberto Trainini i Alina Komissarova. Towarzyszyć im będzie Radomska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Macieja Żółtowskiego. Koncert zimowy na smyczki rozpocznie się o godzinie 18 w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu.

Strona 3 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4261993

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska