dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Strona internetowa o laureatach Nagrody im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej”

W ramach działań strategicznych związanych z Rokiem Kolberga Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu wspólnie z Instytutem Muzyki i Tańca zrealizowało projekt: Strona internetowa: Nagroda im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej”.
Strona o charakterze bazy danych zawiera informacje o laureatach Nagrody z lat 1974-2014, którą uhonorowano dotychczas 697 osób, kapel, zespołów i instytucji. Każdy z zamieszczonych opisów zawiera dane laureata, rok przyznania nagrody, kategorię nagrody (od I do VI), lokalizację laureata-miejsce zamieszkania, aktywności twórczej, dziedzinę twórczości oraz opis tekstowy-biogram.

Na stronie umieszczono informacje o Nagrodzie, jej historii, misji, formie i regulaminie. Składający wnioski mogą skorzystać z dokumentacji opracowanej w formacie PDF i doc.

Wyszukiwarka umożliwia znalezienie twórcy według następujących kryteriów: nazwisko/nazwa laureata (lista alfabetyczna), rok przyznania nagrody (data roczna 1974-2014), kategoria nagrody I-VI (wybrana kategoria), lokalizacja laureata (alfabetyczna lista miejscowości) oraz dziedzina twórczości: muzyka, plastyka, literatura ludowa, działalność naukowa.

Uzupełnieniem opisów tekstowych są galerie zdjęć, linki do stron prezentujące najnowsze osiągnięcia laureatów Nagrody oraz Katalogi do pobrania.

Redaktorem strony jest dr Agnieszka Zarychta-Wójcicka. Stronę zaprojektowała i wykonała radomska firma „IMD Pawelec Marcin”. Zachęcamy do zapoznania się z tą ogólnopolską bazą danych o laureatach Nagrody pod adresem:
www.nagrodakolberg.pl
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278339

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska