dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne w Wolanowie.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów – Wójta Gminy Wolanów, Gminnego Centrum Kultury, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Wolanów na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia o godzinie 14.00 na placu przed budynkiem Urzędu Gminy Wolanów.

Zaplanowano prezentacje bogatego programu artystycznego. W programie m.in. występ Zespołu Dziecięcego „Mniszkowiaczki”, inscenizacja „Wieczoru Wigilijnego” w wykonaniu Warsztatów Terapii Zajęciowej z Młodocina Większego, koncert wigilijny Zespołu Ludowego „Wolanianki”, występ Zespołu Śpiewaczego „Bieniędzice” oraz wykonania kolęd przez uczestników warsztatów wokalnych GCK. Nie zabraknie wspólnego kolędowania, degustacji potraw wigilijnych.

Zapraszamy

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281089

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska