dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy na Przysuskie Spotkania Chórów. 28.11.2015 r.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie Stowarzyszeniem Chóru Nauczycielskiego „Canto” zaprasza w najbliższą sobotę, 28 listopada 2015 r. na godzinę 17.00 na szóste przysuskie spotkania chórów pn. „Z wizytą u Kolberga”.

Podczas wydarzenia zaprezentuje się Chór Nauczycielski Canto z Przysuchy, występujący już od ponad 20 lat na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. W 2010 r. został odznaczony medalem „Za zasługi w krzewieniu kultury polskiej” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Drugim chórem który zaprezentuje się tego dnia na deskach Domu Kultury w Przysusze jest Chór Miasta Szydłowca „Gaudium Canti”. Ta 30 osobowa grupa od 1999 roku reprezentuje swoje miasto na wielu koncertach i przeglądach w Polsce. Trzecim wykonawcom tego wieczoru będzie Nauczycielski Chór „Cantabile” z Radomska, działający od 2004 r., którego repertuar obejmuje pieśni kompozytorów polskich i obecnych z rożnych okresów stylistycznych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy! 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361245

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska