dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy na VII Przysuskie Spotkania Chórów Z wizytą u Kolberga

Nauczycielskie Stowarzyszenie Chóru Nauczycielskiego „Canto” w Przysusze wspólnie ze Stowarzyszeniem Razem dla Radomki zaprasza w najbliższa sobotę 25 lutego 2017 roku na godzinę 16.00 na VII Przysuskie Spotkania Chórów „Z wizytą u Kolberga”. Spotkania te to cykliczne wydarzenie, którego celem jest m. in. promocja i prezentacja chórów, zespołów, przedstawienie przygotowanych programów artystycznych, wspólne muzykowanie i integracja zespołów, a także promocja miasta Przysucha.

Spotkania rozpoczną się o godzinie 13.00 warsztatami wokalnymi. Na godzinę 14.00 zaplanowano zwiedzanie Muzeum Oskara Kolberga. Koncert główny odbędzie się od godziny 16.00 do 17.30. Podczas wydarzenia zaprezentuje się Chór Nauczycielski Canto z Przysuchy, występujący już od blisko 30 lat na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. W 2010 r. został odznaczony medalem „Za zasługi w krzewieniu kultury polskiej” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Drugim chórem który zaprezentuje się tego dnia na deskach Domu Kultury w Przysusze jest Chór Stowarzyszania Muzyki Chóralnej „Cantabile” z Radomska, działający od 2004 r., którego repertuar obejmuje pieśni kompozytorów polskich i obecnych z rożnych okresów stylistycznych. Trzecim zespołem który tego dnia zaprezentuje się będzie działająca od 1995 roku kapela Ciekoty, laureaci wielu prestiżowych nagród. Grupę tworzą wykształceni muzycy kochający folklor oraz tradycje ludowe, a skład instrumentalny jest typowy dla tradycji kapeli ludowej regionu świętokrzyskiego.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281006

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska