dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Spotkajmy się na Żeromskiego powraca!

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu wraca z cyklem wakacyjnych koncertów „Spotkajmy się na Żeromskiego”. Czeka nas mocna dawka muzyki z wielu jej nurtów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie okazja do posłuchania folku, muzyki klasycznej, reggae, poezji śpiewanej, mieszanek jazzu i bluesa, rocka i punku oraz utworów big bandowych. Wystąpią dwa świetne radomskie zespoły: Excentrycy oraz Frument Project, posłuchamy folkowych utworów zespołu Redlin oraz operowych i operetkowych pieśni w wykonaniu trzech znakomitych tenorów. Zaprezentują się znani muzykujący dziennikarze współtworzący zespół Poparzeni Kawą Trzy. Dla radomskich fanów reggae wystąpi gwiazda tego nurtu: Jafia Namuel. Na przedostatnim koncercie zaśpiewa doskonały Zbigniew Wodecki, zaś na koniec będzie okazja posłuchać jednego z najlepszych polskich big bandów: Eljazz Big Band. Zaczynamy już 7 lipca jak zwykle na placu przed Urzędem Miejskim i jak zwykle o godz. 19:00!

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: http://amfiteatrradom.pl/amfiteatr.nowy/?p=1232


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279741

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska